Vítězství na úvod

01.04.2024 |

První jarní kolo nás čekal zápas v daleké Zbraslavi. Při příchodu na hřiště začal foukat poměrně silný vítr a hřiště nebylo v kdovíjaké kondici a tak bylo jasné, že více než o fotbale to bude o bojovnosti. Začátek utkání byl jasně v naší režii a ve třetí minutě jsme se dostali do vedení 0:1 Nguyen. Za dalších deset minut jsme své vedení navýšily a vše směřovalo ke klidnému utkání 0:2 Rejmon. Avšak opak byl pravdou, naši kluci začali být nepřesný a ztráceli velké množství balónů. Soupeř hrozil pouze z brejků a na konci poločasu po jednom snížil 1:2. Do druhého poločasu jsme nastoupily se stejným plánem jako do toho prvního. Naše plány dostaly trhlinu po deseti minutách kdy rozhodčí vyloučil Shmanka po skluzu přes balón. Od té doby jsme se snažily balón co nejvíce podržet a vyrážet do rychlých brejků. Od vyloučení jsme šli snad !!!!!osmkrát!!!! samy na brány, avšak z brankáře soupeře jsme udělali hvězdu utkání. Soupeř si i přes početní převahu žádné velké šance nevytvořil a tak jsme z utkání nakonec odešli se třemi body.