Představení klubu

 

MISE

Naším posláním je nabídnout dětem zejména v Praze 10 vhodné sportovní vyžití a za tímto účelem vytvářet odpovídající materiálové a tréninkové podmínky.

 

VIZE

Být jedním z nejlepších klubů Praze se zaměřením na kompletní sportovní, zejména fotbalovou přípravu jedinců ve věku od 5 do 20 let, který v členech podporuje radost z  pohybu a rozvíjí charakterové vlastnosti, které jim v budoucnu mohou pomoci být úspěšnými a šťastnými i v dospělosti.

 

Z HISTORIE KLUBU

Tělovýchovná jednota byla založena v roce 1953 jako Slavia PDJF.

Součástí TJ se v roce 1960 stal fotbalový oddíl, který se díky popularitě tohoto sportu brzy stal nejnavštěvovanějším oddílem jednoty

V následujících letech jednota změnila několikrát název (ÚDPMJF, ÚDDM)

V roce 1994 byl přijat název TJ JUNIOR Praha, který  ve svém názvu prezentoval hlavní orientaci oddílu, tj. výchovu dětí a mládeže.

V roce 2020, kdy oddíl slaví 60 let od svého vzniku byl přejmenován na SK JUNIOR Praha 1960.

V roce 2017 prošlo hřiště rekonstrukcí, díky které je hrací plocha pokryta poslední generací umělé trávy a bylo vyměněno také umělé osvětlení.

Aktuálně má oddíl v soutěžích přihlášeno 12 mužstev, z toho 10 jich je v kategoriích dětských a dorosteneckých. Díky tomu SK JUNIOR Praha 1960 patří k absolutně největším amatérským fotbalovým oddílům v Praze a ročníkové řazení jednotlivých kategorií přináší dlouhodobě kladné výsledky.

 

NAŠE HŘIŠTĚ

 

gallery

Ilustrace