Přátelské utkání

19.02.2022 | SK Junior Praha 1960 - SK Aritma Praha roč. 2009

K dalšímu přátelskému utkání místo odložené zimní ligy jsme nastoupili proti mladším žákům Aritmy. Hned v první minutě se dostal do samostatného úniku Jirák, ale trestuhodně neproměnil. Skóre se měnilo až o dvě minuty později, kdy se do odraženého balónu uvnitř vápna opřel Hájek a střelou na zadní tyč otevřel skóre - 1:0. V 8. minutě po nedorozumění na naší levé straně se dostal hráč Aritmy do samostatného úniku od půlky hřišti a chladnokrevně proměnil - 1:1. Průběh utkání doprovázel velice silný vítr který komplikoval kombinaci. Ve 14. minutě se k přímému kopu na rohu vápna postavil Jirák, který přetaženým balónem našel na zadní tyči Horkého který v pádu na dlouhou nohu trefil pouze brankáře hostí.

Do druhé půle jsme vstoupili dobře, a ve 43. minutě po krásné kombinaci na lajně po ose Candy-Rak-Hájek se dostal ke střele opět Candy a jeho vyraženou ránu dorazil Horký - 2:1. Poté se dlouho hra odehrávala spíše před vápnem Aritmy. Ve 22. minutě po individuální akci kdy se prokličkoval přes tři hráče zakončil Pekař ale trefil pouze brankáře hostí. O necelé dvě minuty se k odraženému balónu ve vápně dostal Shmanko a utaženou střelou do šibenice nás poslal do dvoubrankového vedení - 3:1. V poslední minutě jsme se dostali příležitost navýšit vedení po faulu dva metry za vápnem. K balónu se postavil Horký ale bohužel vysoko přestřelil.

Sestava domácích : Pikhart - Zavoral, Hýsek, Záhorský, Březina - Horký, Hájek, Shmanko Candy - Jirák, Rak

Střídající : Švec, Pekař, Rejmon, Baťa, Brchaň, Nguyen