Rozlučka s nedokončenou sezónou

 19.07.2021 | Jak jsme se loučili a vítali nové občánky

V pátek 16.7.2021 se uskutečnila několikanásobná rozlučka a vítání občánků ve velmi přijemném podniku CRÊPERIE U SLEPÉ KOČIČKY 

Rozlučka s nedokončenou sezónou 2020/21, jakož i s tou předešlou nedohranou, proběhla ve velmi pohodové atmosféře (opomeneme-li uražení se a zmizení plejera s číslem 20). Ke Slepé Kočičce dorazila i nesmrtelná tvář Junioru - Jarda "Zahy" Zahálka, jakož i někteří bývalí hráči a funkcionáři A-týmu. Krom rozlučky s nedohranými sezónami došlo ještě no další rozlučku - po 30 letech aktivní hráčské (po celou dobu v Junioru či bývalém ÚDDM) a několika letech na různých pozicích (asistent trenéra, vedoucí) loučil Ondra "Kalňas" Kalný. Byl obdarován úžasnými dary - zarámovaný dres a výběrová tekutá pochutinka s gravírovanými roky 1991 - 2021 a logem SK Junior Praha. Kalňas byl tak dojatý, že domů dorazil druhý den ráno v 5:30 :-)

A krom loučení došlo i na vítání - byli přivítáni dva nováčci, teda dvě novačky - Eliška "Mácová" a Adélka "Harsičová" - myslíme, že porostou jak z vody!  

gallery


Ilustrace